LEARN ADDICT

Einfach Spaß am Lernen

0

KURSY

background-20870_640

Na zajęciach kładziemy przede wszystkim nacisk na komunikację w języku docelowym i to już od pierwszej godziny zajęć. Chcemy, aby nasi kursanci potrafili swobodnie się porozumiewać zarówno w formie mówionej (np. zrobić zakupy, opowiedzieć o sobie i swojej pracy, przeprowadzić rozmowę telefoniczną), jak i pisemnej (np. napisać maila, komentarz lub stworzyć życiorys).

Aby uczynić naukę jak najbardziej efektywną zajęcia odbywają się wyłącznie w języku docelowym. W ten sposób pozwalamy kursantom całkowicie “zanurzyć” się w języku, samodzielnie odkryć jego piękno oraz oswoić brzmienie. Dzięki temu zyskują oni pewność siebie w realnych sytuacjach komunikacyjnych oraz mają dodatkową motywację do nauki.

W trakcie zajęć korzystamy w dużej mierze z autentycznych materiałów (artykułów z gazet, broszur i ulotek reklamowych, stron internetowych) oraz najnowszych podręczników, gwarantujących aktualne tematy, ciekawe ćwiczenia i nowoczesną formę. Ponadto nasi lektorzy nieustannie się szkolą, aby zapewnić jak najwyższy poziom nauczania.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów!

Kursy indywidualne         Kursy grupowe           Kursy firmowe